Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
tel. 81 532 70 21,
tel./faks 81 532 65 19
Znajdujesz się tutaj: ZDZ w Lublinie / Produkcja / Oferta / Neutralizator radiescezyjny

Neutralizator radiescezyjny

ZDZ w Lublinie od 1990 r. jest producentem neutralizatora radiestezyjnego TM-015R który likwiduje szkodliwe promieniowanie:

 • cieków wodnych
 • linii wysokiego napięcia
 • stacji transformatorowych
 • urządzeń elektronicznych i elektrycznych
 • innych materiałów i urządzeń

Neutralizator produkowany przez ZDZ Lublin otrzymał również pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny: OCENA HIGIENICZNA Nr B-870/94

Prowadzone na całym świecie badania ludzi przebywających w zasięgu oddziaływania żył wodnych i rozlicznych innych źródeł szkodliwego promieniowania wykazały jego negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Najsilniej strefy promieniowania działają na ludzi pozostających przez długi okres czasu w jednakowej pozycji np. pracujących, odpoczywających lub śpiących. Nie wszystkie organizmy znoszą jednakowo skutki promieniowania. Najbardziej narażone są organizmy osłabione, mniej odporne na choroby. Powinniśmy sami obserwować i zauważać zaburzenia naszego samopoczucia, których powodem mogą być szkodliwe promieniowania. Chodzi o takie objawy jak na przykład:

 • powtarzające się osłabienie przy wstawaniu,
 • niespokojne sny lub bezsenność,
 • zmęczenie psychiczne,
 • częste bóle głowy,
 • chroniczne nieżyty gardła lub żołądka,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • nieuzasadnione sytuacją stany niepokoju i podenerwowania.

Dolegliwości takie mogą oznaczać że nasz organizm jest zagrożony poważnymi chorobami wywoływanymi przez szkodliwe promieniowanie pochodzące od żył wodnych lub z innych źródeł.

Neutralizator TM-015R zaprojektowany przez lubelskiego radiestetę Zdzisława Klimkiewicza chroni przed promieniowaniem cieków /żył/ wodnych, siatki geopatycznej, ścian w blokach z wielkiej płyty, stacji nadawczych, linii wysokiego napięcia, komputerów, telewizorów, kuchenek mikrofalowych i innych urządzeń.

Neutralizator ma kształt kopuły umieszczonej na prostokątnej podstawie. Wewnątrz melaminowej obudowy znajduje się układ geometryczny wykonany z trzech różnych metali, który eliminuje wszystkie wcześniej wymienne rodzaje promieniowania, nie emitując przy tym własnego promieniowania.

Neutralizator sprzedawany był nie tylko w kraju, ale był również eksportowany do Niemiec, Holandii, USA i Kanady. W ostatnich latach odnotowuje się wyraźny wzrost świadomości poważnych zagrożeń zdrowia, których źródłem są szkodliwe promieniowania pochodzące od podziemnych cieków wodnych, potocznie zwanych żyłami wodnymi oraz promieniowanie wytwarzane przez odbiorniki i przekaźniki energii elektrycznej, takie jak linie wysokiego napięcia czy stacje transformatorowe położone w pobliżu miejsc zamieszkania. W pomieszczeniach mieszkalnych takim źródłem promieniowania są również komputery, telewizory oraz niektóre urządzenia pomiarowe.

Świadomość zagrożenia zwiększa zainteresowanie zabezpieczeniem siebie i swojej rodziny przed skutkami promieniowania.

O skuteczności działania neutralizatora TM-015R świadczą nadsyłane do producenta opinie i podziękowania użytkowników ale przede wszystkim potwierdzają ją badania przeprowadzone przez niezależnych radiestetów i bioenergoterapeutów.

Opis przeprowadzonych badań:

Pięciu działających niezależnie od siebie radiestetów testowało losowo wybrane neutralizatory w różnych miejscach i warunkach. Były to budynki mieszkalne, pracownie komputerowe, obszary pod liniami energetycznymi, pokład samolotu IŁ 62M podczas lotu technicznego, gabinet radioterapii szpitala onkologicznego, rozdzielnia elektryczna kopalni węgla kamiennego na głębokości 960 m, oraz pomieszczenia radaru naprowadzającego AS-K8 lotniska Okęcie. Wyniki tych badań nie były co prawda identyczne ale bardzo zbliżone.

Wszystkie badania przeprowadzone niezależnie od siebie przez radiestetów z różnych części kraju potwierdziły zanik szkodliwego promieniowania po zastosowani neutralizatora TM-015R. Neutralizator charakteryzuje się dużym zakresem działania obejmującym promień 15 metrów i wysokość 12 metrów i głębokość 9 metrów co pozwala na zabezpieczenie nie tylko całego mieszkania w bloku, ale również domku jednorodzinnego. Dodatkowymi walorami są jego małe wymiary 12 x 11 x 5 cm, estetyczna obudowa oraz przystępna cena. Warto też podkreślić, że ściany, podłogi, sufity, czy meble nie są żadną przeszkodą dla działania neutralizatora.

Użytkowanie neutralizatora

Neutralizator można ustawiać w dowolnym miejscu i położeniu. Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania, a jego konserwacja sprowadza się do częstego wycierania kurzu wilgotną szmatką, gdyż warstwa kurzu elektryzując się osłabia jego działanie. Neutralizator obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 25m, wysokości 12m i głębokości 9m od miejsca jego ustawienia. 

 

szukaj szkolenia

© ZDZ w Lublinie - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij