Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
tel. 81 532 70 21,
tel./faks 81 532 65 19
Znajdujesz się tutaj: ZDZ w Lublinie / Szkolenia / / EKONOMIA, FINANSOWE, KSIĘGOWOŚĆ, ADMINISTRACJA / Pracownik ds. kadrowo - płacowych

Pracownik ds. kadrowo - płacowych

Cel szkolenia:
Praktyczne zapoznanie uczestników szkolenia z: obowiązującymi przepisami regulującymi prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika, z organizacją pracy i zakresem obowiązków służb specjalistycznych wykonujących zadania z zakresu spraw kadrowych i finansowych.

Wymagania:
Uczestnicy kursu mogą rekrutować się z szerokiego kręgu pracodawców i pracowników, absolwentów szkół średnich ogólnokształcących, ekonomicznych z praktyką zawodową, ale także nie legitymujący się nią, ponieważ zakres kursu zakłada przedstawienie pełnej problematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego – ucząc prezentowanych zagadnień od podstaw. Kurs ten przydatny jest także dla bezrobotnych, pragnących przekwalifikować się i nauczyć wykonywania nowych prac i zadań na stanowisku specjalisty ds. kadrowych i płacowych.

Program kursu:

  • wybrane zagadnienia z prawa pracy
  • prowadzenie działu kadr – dokumentacja kadrowa
  • przepisy ubezpieczenia społecznego
  • zasady ewidencji pracy i płacy
  • podatek dochodowy od osób fizycznych
  • obsługa komputera i komputerowych programów użytkowych
  • obsługa użytkowych programów komputerowych - Gratyfikant, Płatnik, Rachmistrz (w zależności od potrzeby grupy)

Uzyskane uprawnienia:
Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622) wraz z suplementem.

Czas trwania: 100- 140h

Masz pytania? Napisz do nas

token
Powrót

szukaj szkolenia

© ZDZ w Lublinie - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij