Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
tel. 81 532 70 21,
tel./faks 81 532 65 19
Znajdujesz się tutaj: ZDZ w Lublinie / COLLEGE MASTERS / O NAS

O NAS

Celem przewodnim COLLEGE MASTERS jest kształcenie pierwszorzędnych profesjonalistów w dziedzinie wizażu, fryzjerstwa, stylizacji, trychologii. Od początku nauki zwracamy szczególną uwagę na praktykę i zdobywanie kompetencji. Dbamy o rozwój naszych Słuchaczy poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, sesjach zdjęciowych, eventach, rozbudzając w ten sposób Ich twórczość.

COLLEGE MASTERS ZDZ jest nowoczesną akademią wizażu, fryzjerstwa, stylizacji, trychologii. Oferujemy naukę na najwyższym poziomie, umożliwiając naszym Słuchaczom pracę w nowych, profesjonalnie wyposażonych salach.  Dobrą jakość nauczania zagwarantowana jest dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia ZDZ w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych, pasji, profesjonalizmowi naszych trenerów, doskonałych warunków nauki. College Masters pod patronatem ZDZ jako placówki oświatowej gwarantuje po ukończeniu szkoleń otrzymanie zaświadczeń zgodnych z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. To co nas wyróżnia to możliwość stworzenia naszym Słuchaczom portfolio przy udziale profesjonalnego fotografa.

Programy nauczania na których będziemy pracować zarówno na kursach jak i w rocznej szkole to programy autorskie. Stworzone są przez specjalistów w branży fryzjerskiej i wizażu, wynikają z połączenia ich wieloletniego doświadczenia w branży, pomysłowości, młodzieńczej kreatywności, potrzeb rynku pracy, dynamicznie rozwijającego się rynku beauty

Przyjmujemy osoby, dla których makijaż będzie nową przygodą, które z makijażem nie miały dotychczas do czynienia, jak i takie, które chcą w gruntowny i nowoczesny sposób uporządkować swoje umiejętności i wiedzę, a przez to rozwinąć swój portfel klientów.

Pracujemy z wykorzystaniem uznanych na rynku marek kosmetycznych takich jak MAKEUP ATELIER PARIS,  PEASE, KRYOLAN, AFFECT COSMETICS, MAC, KOBO PROFESIONAL oraz włoskich i hiszpańskich marek fryzjerskich.

Ukończenie COLLEGE MASTERS ułatwi naszym absolwentom podjęcie pracy wszędzie tam, gdzie ważna jest kreatywność,  ukazywanie  piękna zgodnie ze światowymi trendami w branży beauty.

Piękno Wizerunek Profesjonalizm to słowa którymi kierujemy się na każdym etapie realizacji szkoleń.

COLLEGE MASTERS – Twoja droga do sukcesu.

 

szukaj szkolenia

© ZDZ w Lublinie - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij