Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
tel. 81 532 70 21,
tel./faks 81 532 65 19
Znajdujesz się tutaj: ZDZ w Lublinie / Projekty / Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Nowe umiejętności – nowe możliwości” Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie , zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na przygotowanie i dostarczenie ciepłych posiłków dla uczestników kursów oraz stażu/praktyk zawodowych (znak sprawy 7/NU-NM/2017 - zapytanie ofertowe oraz załączniki znajdują się poniżej).

W związku z realizacją projektu "Dobry zawód gwarancją pracy" zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie Indywidualnego Poradnictwa Zawodowego  oraz przeprowadzenie Grupowego Poradnictwa Zawodowego.

 

W związku z realizacją projektu "Stabilny zawód Twoją perspektywą" zapraszamy do składania ofert na zakup i dostarczenie podręczników dla słuchaczy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego - Kwalifikacja T.4 Produkcja wyrobów cukierniczych w Chełmie.

POBIERZ PLIKI ROZEZNANIE_RYNKU_podręczniki_KKZ_cukiernik.pdf

POBIERZ PLIKI oferta cenowa książki KKZ 26.10.17.doc

 

W związku z realizacją projektu "Nowe umiejętności - nowe możliwości" zapraszamy do składania ofert na realizację studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii oraz żywienia człowieka i dietetyki w Lublinie (znak sprawy 6/NU-NM/2017).

szukaj szkolenia

© ZDZ w Lublinie - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij